O systemie

O systemie

LucidOffice to pakiet aplikacji w pełni skalowalny, który zaprojektowaliśmy w sposób zapewniający jak największą elastyczność, z dostosowaniem do wykorzystania zarówno przez duże jak i małe przedsiębiorstwa. Dzięki zastosowaniu modelu przetwarzania typu Cloud Computing system działa bez potrzeby dodatkowych kosztów związanych z utrzymaniem systemu po stronie klienta. Napisany został z wykorzystaniem najnowszych technologii i modeli informatycznych, z jednoczesnym zachowaniem wysokich standardów bezpieczeństwa.

 

Jeden zbior danych, wiele aplikacji

W pakiecie LucidOffice wszystkie aplikacje dzielą jeden zbiór danych. Oznacza to, że każda z nich bez potrzeby dodatkowej integracji, potrafi zarządzać danymi z innych systemów. Np. aplikacja LucidCRM może korzystać z danych dotyczących sprzedaży z systemu LucidSale. Nie oznacza to jednak, że musisz od razu wykupować wszystkie aplikacje! Każda z nich może działać również samodzielnie, a potrzebne dla siebie aplikacje dobierasz w zależności od swoich potrzeb i możliwości finansowych.

 
     

Cloud Computing

 

Cloud Computing

Wszystkie aplikacje z pakietu LucidOffice działają w chmurze w modelu SaaS (Software as a Service). Co to w praktyce oznacza dla Ciebie? Przede wszystkim system jest tańszy ze względu na eliminację konieczności instalowania i administracji oprogramowania. Konsument korzysta online tylko z takich funkcjonalności, jakich w danej chwili potrzebuje. Nie interesuje go ani sprzęt, ani środowisko pracy. Płaci jedynie za użytkowanie określonej usługi. Model typu SaaS adresowany jest do firm, których interesują gotowe, dostępne od ręki rozwiązania z możliwością automatycznej aktualizacji. Jeżeli wolisz skupić się na biznesie i zapomnieć o problemach ze sprzętem oraz oprogramowaniem, SaaS jest rozwiązaniem dla Ciebie.

     

Bezpieczeństwo

Dane zbierane i przystosowywane do potrzeb klientów przez lata to najważniejsze z zasobów. Pozwalają planować strategię rozwoju i pozostawać konkurencyjnym na rynku. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę i dlatego w systemie LucidOffice zastosowaliśmy zabezpieczenia na najwyższym poziomie w celu zapewnienia jak najlepszego bezpieczeństwa:

  • bezpieczny serwer
  • certyfikaty bepieczeństwa
  • backup i historia danych
 

     
RSS Google+ Facebook Twitter LinkedIn

Lucid Mailer
Skuteczny e-mail marketing: newslettery, biuletyny, kampanie mailingowe

Lucid CRM
Obsługa relacji z klientem, wewnętrzna komunikacja, sprzedaż indywidualna

Lucid Sale
Wspomaganie sprzedaży detalicznej z dedykowanym sklepem internetowym

Lucid Assistance
Wsparcie posprzedażowe
dla klienta oraz rozwiązywanie problemów

Lucid Panel
Oprogramowanie do zdalnej administracji serwerów dedykowanych

Polityka prywatności i cookies Copyright © 2002-2013 Spacja.com