Oferta

LucidOffice to kompletny pakiet aplikacji online, z których możesz skorzystać już teraz. Mogą one działać zarówno osobno jak i też w pakiecie w pełni ze sobą współpracując. Wszystkie aplikacje podstawowe dostępne w platformie LucidOffice  możemy indywidualnie dostosować do Twoich potrzeb. Tworzymy również rozwiązania dedykowane, które mogą działać samodzielnie lub też wymieniać informacje z platformą LucidOffice. Pozyskaj w prosty i szybki sposób unikalny zestaw oprogramowania w pełni dostosowany do potrzeb Twojej firmy.

 

 

Aplikacje podstawowe

Wszystkie aplikacje podstawowe z pakietu LucidOffice mogą działać osobno jak i też w pakiecie w pełnej integracji z współdzieleniem danych. Dobieraj odpowiednie aplikacje w zależności od swoich potrzeb i możliwości finansowych:

 
     
 

Dostosowanie istniejących aplikacji

Wszystkie aplikacje podstawowe dostępne w platformie LucidOffice możemy indywidualnie dostosować do Twoich potrzeb. Określ nam swoje wymagania a my postaramy Ci się pomóc w doborze rozwiązań. Następnie, w pełnym procesie produkcji oprogramowania, przygotujemy nową wersję systemu dedykowaną specjalnie dla Ciebie. Przeprowadzimy również fazę testów, wdrożenia i akceptacji w celu zapewnienia jakości dostarczanych usług.

     

Rozwiązania dedykowane

Ze względu na rosnące zapotrzebowanie użytkowników na rozwiązania niestandardowe i dostosowane do ich własnych potrzeb, firma Spacja.com posiada ofertę rozwiązań dedykowanych i usług związanych z tworzeniem oprogramowania dedykowanego. Tworzymy indywidualne aplikacje na zamówienie pod zapotrzebowanie klienta, uwzględniające wszystkie Jego życzenia, a będące później podstawą systemu informatycznego Jego firmy. Mogą one tworzyć zupełnie nowe, niezależne aplikacje lub też wymieniać informacje z platformą LucidOffice

Zapewniamy kompleksową obsługę procesu zarządzania cyklem życia oprogramowania - od wstępnej analizy biznesowej i określenia potrzeb, poprzez projekt techniczny i implementację, na wdrożeniu i utrzymaniu kończąc.

 
     
 

Utrzymanie aplikacji

W procesie wytwarzania oprogramowania oferujemy kompleksowe usługi zapewniania jakości, w tym testy systemowe, integracji, akceptacji, regresji i wydajnościowe. Prowadzimy również usługi utrzymania aplikacji, które mają na celu zapewnienie sprawnego funkcjonowania oprogramowania po jego wdrożeniu.

RSS Google+ Facebook Twitter LinkedIn

Lucid Mailer
Skuteczny e-mail marketing: newslettery, biuletyny, kampanie mailingowe

Lucid CRM
Obsługa relacji z klientem, wewnętrzna komunikacja, sprzedaż indywidualna

Lucid Sale
Wspomaganie sprzedaży detalicznej z dedykowanym sklepem internetowym

Lucid Assistance
Wsparcie posprzedażowe
dla klienta oraz rozwiązywanie problemów

Lucid Panel
Oprogramowanie do zdalnej administracji serwerów dedykowanych

Polityka prywatności i cookies Copyright © 2002-2013 Spacja.com