Kategoria: LucidCRM
[LucidCRM] Usprawnienie obsługi klienta i szybka edycja danych
5 lat, 8 miesięcy temu

Minionej nocy miała miejsce kolejna aktualizacja aplikacji z pakietu LucidOffice, której celem było usprawnienie funkcjonalności w obrębie obsługi klienta oraz poprawa szybkości edycji danych. Wprowadzono zmiany w zakresie działania i wyglądu karty kontrahenta, funkcjonalności list na stronach wyszukiwania kontrahentów, użytkowników i produktów, funkcjonalności pól wyboru kontrahentów oraz wyglądu list odbiorców kampanii mailingowych w aplikacji LucidMailer.

[LucidCRM] Aktualizacja systemu sprzedaży
5 lat, 9 miesięcy temu

Najnowsze aktualizacje systemu sprzedażowego LucidSale obejmują wprowadzenie zapowiadanej funkcjonalności oferty interaktywnej, udogodnień z zakresu operacji grupowych na bazie produktów oraz możliwości wprowadzania do produktów kosztów w obcej walucie. Oferta interaktywna pozwala na wysłanie do klienta propozycji zakupu, która nie jest tylko zwykłym plikiem PDF, ale informacją z wbudowaną funkcjonalnością sklepu internetowego, w którym klient może od razu wybrać interesujące go produkty i poprosić o głębsze informacje na ich temat (w przyszłości będzie również mógł złożyć zamówienie). W ramach operacji grupowych na bazie produktów wprowadziliśmy możliwość zbiorowej aktualizacji cen, dodawania / usuwania etykiet a także usuwania produktów.

[LucidCRM] LucidSale i nowy proces sprzedaży
5 lat, 10 miesięcy temu

Minionej nocy wprowadziliśmy dużą aktualizację silnika platformy LucidOffice. Największą nowością jest uruchomienie nowej aplikacji LucidSale jako systemu wspierającego obsługę sprzedaży online. Tym samym w pozostałych aplikacjach proces sprzedaży został znacząco rozbudowany. Usprawniliśmy funkcjonalność szansy sprzedażowej, dodaliśmy możliwość tworzenia i publikacji ofert oraz rozbudowaliśmy system zamówień. Opcje te dostępne są dla wszystkich użytkowników zarówno LucidCRM jak i LucidSale. Tym co wyróżnia nową aplikację jest praca na własnej bazie produktów, w której można zamieścić szczegółowe opisy, parametry produktów jak i galerię. Ze względu na jeszcze niepełną funkcjonalność aplikacji oznaczyliśmy tą wersję jako beta i udostępniliśmy bez żadnych opłat dla wszystkich użytkowników.

[LucidCRM] Webmail i dodatkowe kontakty
6 lat, 2 dni temu

W nocy z 16 na 17 lutego została przeprowadzona długo oczekiwana aktualizacja, która objęła wszystkie aplikacje podstawowe LucidOffice jak i aplikacje dedykowane. Najwięcej zmian zobaczmy w aplikacji CRM, która została zintegrowana z pocztą elektroniczną poprzez wbudowany webmail. Możemy w nim dodać dowolną ilość własnych skrzynek pocztowych oraz współdzielić je pomiędzy użytkownikami, dzięki czemu wszyscy uprawnieni uzyskają dostęp do firmowej poczty. Korzysta on oczywiście z naszej bazy kontrahentów. Została ona wzbogacona o możliwość dodawania dodatkowych danych kontaktowych i osób. Dzięki temu uzyskaliśmy kompleksowe rozwiązanie do komunikacji z klientami. Oprócz tego został poprawiony wygląd aplikacji oraz wprowadziliśmy znaczną ilość poprawek i innych usprawnień.

Szansa sprzedażowa i inne aktualizacje
6 lat, 7 miesięcy temu

Wczorajszej nocy (19.07.2012) została przeprowadzona globalna aktualizacja systemu LucidOffice obejmująca wszystkie podstawowe aplikacje (LucidCRMLucidMailer) jak i ich wersje spersonalizowane oraz inne aplikacje dedykowane zintegrowane z platformą.

W systemie CRM dodaliśmy funkcjonalność szansy sprzedażowej oraz sprzedaży zintegrowanej ze sklepem internetowym LucidSale. Oprócz tego wprowadziliśmy wiele usprawnień i poprawek w poszczególnych aplikacjach jak i głównym silniku platformy.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.

Rewolucja w obsłudze klienta
6 lat, 8 miesięcy temu

Po paru miesiącach intensywnych prac została opublikowana nowa wersja systemu Lucid CRM. Zostało wprowadzonych wiele usprawnień, dzięki czemu praca z systemem jest bardziej intuicyjna i dużo wygodniejsza. Do najważniejszych zmian należą:

  • całkowita przebudowa modułu obsługi kontrahentów
  • likwidacja komentarzy na rzecz nowego systemu aktywności działającego na podobnej zasadzie jak serwisy społecznościowe

Zapoznaj się z pełną listą zmian...

1
RSS Google+ Facebook Twitter LinkedIn

Lucid Mailer
Skuteczny e-mail marketing: newslettery, biuletyny, kampanie mailingowe

Lucid CRM
Obsługa relacji z klientem, wewnętrzna komunikacja, sprzedaż indywidualna

Lucid Sale
Wspomaganie sprzedaży detalicznej z dedykowanym sklepem internetowym

Lucid Assistance
Wsparcie posprzedażowe
dla klienta oraz rozwiązywanie problemów

Lucid Panel
Oprogramowanie do zdalnej administracji serwerów dedykowanych

Polityka prywatności i cookies Copyright © 2002-2013 Spacja.com